ÖVRIGT / Speglar / Spegel 15151049
nr 1515 1049
sent 1800-tal, dekor med ekollon, 120x80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 januari 2023
kl 19:47:20
12/1 22:33:11